Nawigacja
Strona Główna
Wiem, umiem, rozumiem
ROBOTYKA
Wolontariat
TPD
Galeria
Twórczość uczniów
Linki
Kontakt ze szkołą
Wyszukiwarka
RODO
Nabór LO i BS I st.
BIP
Dzień Sportu w Löbau

W dniu 30 września 2005 roku 21 - osobowa grupa uczniów kl. I i II Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół w Przemkowie pod opieką nauczycieli j. niemieckiego - Małgorzaty Kotlickiej i Magdaleny Pałki oraz wicedyrektora Szkoły, Elżbiety Kaniewskiej wzięła udział w Dniu Sportu w zaprzyjaźnionym gimnazjum w Löbau (Niemcy).
Uczniowie polscy wspólnie z młodzieżą niemiecką uczestniczyli w rozgrywkach piłki siatkowej oraz piłki nożnej. W meczu piłki siatkowej zwyciężyła drużyna polska, otrzymując w nagrodę piłkę nożną, natomiast mecz piłki nożnej wygrała drużyna niemiecka.
Nagrodę przekazano nauczycielom Wychowania Fizycznego.

mgr Małgorzata Kotlicka


News archiwalny - rok 2005/2006

   
Wycieczka do Biskupina

Organizatorem całej wycieczki, która odbyła się 21 września 2005 roku był szanowny pan Dariusz Dźwigaj.
Ogólnym celem tej wycieczki miało być zapoznanie się z kulturą Celtów.
Pracownicy w Biskupinie przebrani byli w rozmaite stroje z różnym rodzajem oręża i ubioru. Przebierańcy byli bardzo uprzejmi (a tamtejsze kobiety... ahh...marzenia), a wszystko po to, abyśmy nie tylko poznawali kulturę Celtów, ale również, by na nas zarobić co nieco.
Dało się tan słyszeć odgłosy walki, smutne pogrzebne pieśni i... to wszystko możecie przeżyć już niedługo.
Co roku jest organizowany ten "pokaz", więc serdecznie wszystkich zachęcamy, naprawdę warto!News archiwalny - rok 2005/2006

   
Wycieczka do wsi Pogorzeliska Rowerowa wycieczka do wsi Pogorzeliska

Rowerowa wycieczka na spaloną wioskę Pogorzeliska odbyła się 13 września 2005 roku. W wycieczce uczestniczyli członkowie Koła Historycznego, jak i również inni uczniowie gimnazjum.
Przewodnikiem był pan Lucjan Zawadzki, opiekunem zaś pan Dariusz Dźwigaj. Wycieczka nie obyła się oczywiście bez narzekań typu: "ja już nie mogę", "nogi mnie bolą" (najczęściej mówiły to dziewczyny). Dojechawszy na miejsce zwiedziliśmy je dokładnie. Zrobiliśmy niezłe fotki i wysłuchaliśmy pana przewodnika, który ładnie opowiadał o byłej wiosce. Aby urozmaicić tę wycieczkę, wybraliśmy się na wydmy. Tam była dopiero niezła zabawa!
Niestety czas wracać. Wszyscy byli zmęczeni i głodni, ale później opowiadali że warto było.News archiwalny - rok 2005/2006

   
Strona 72 z 72 << < 69 70 71 72
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 14
Najnowszy Użytkownik: z_promocji