Nawigacja
Strona Główna
Wiem, umiem, rozumiem
ROBOTYKA
Wolontariat
TPD
Galeria
Twórczość uczniów
Linki
Kontakt ze szkołą
Wyszukiwarka
RODO
Nabór LO i BS I st.
BIP
Artykuy: Twórczość Uczniów
Co by było gdyby...
Następny felieton, typowym felietonem nie jest, a moją wizją szkoły w roku...no...powiedzmy 2020. Przepraszam z góry za makabryczne sceny, ale po co być optymistą skoro oświata ta na górze nam się wali. Przeważnie mówi się, że jak coś się rozkłada to od nóg – w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Nogi chodzą na poziome olimpijskim, za to góra już dawno się rozłożyła...A więc, te zdania czytajcie jako nawias między tytułem a resztą...zresztą, jak chcecie...

Hobby, czyli sposób na przyjemne i ciekawe życie
Każdy ma jakąś pasję, jakieś wielkie zainteresowanie zwykle nazywane hobbym. Każdy ma coś co szczególnie kocha i coś co go niezwykle pociąga. Może to być kolekcjonowanie znaczków, robienie zdjęć, jazda na rowerze, film i setki innych pozornie bzdurnych rzeczy, które dla niektórych mają ogromną wartość.

Książki a dzisiejszy świat
W dzisiejszym świecie rzadko kto ma czas aby zajrzeć do książki. Bo niby po co? Przecież wszystko można otrzymać wstukując linijkę tekstu do przeglądarek internetowych...

Maj czasem patriotyzmu
W maju obchodzimy bardzo wiele świąt patriotycznych jak np. Święto pracy – najważniejsze bodaj święto PRL, wstąpienie Polski do Unii Europejskiej oraz Święto Flagi i to najważniejsze historycznie– uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Dlatego może najwyższy czas by porozmawiać o patriotyzmie, czym jest i czym powinien być dla przeciętnego Polaka.

Trochę o Wielkanocy...
Wielkanoc. Tak, to temat najnowszego felietonu, który powstał tylko dzięki temu, że po pierwszym nikt mnie nie wyrzucił.

W 5 dni dookoła Polski wg mnie ;-)
Dawno, dawno temu...dobra żartowałem, to było w zeszłym tygodniu. Uczniowie klas III „b”, II „a”, I „d” a przede wszystkim II „c” mieli okazję przeżyć niesamowite wrażenia podczas niesamowitej podróży dookoła Polski która miała miejsce w dniach 25-29 Maja Anno Domini 2008.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 14
Najnowszy Użytkownik: z_promocji