Nawigacja
Strona Główna
Wiem, umiem, rozumiem
ROBOTYKA
Wolontariat
TPD
Galeria
Twórczość uczniów
Linki
Kontakt ze szkołą
Wyszukiwarka
RODO
Nabór LO i BS I st.
BIP
HAPPENING - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PISARZY i POETÓW

Dnia 23 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 pod opieką p. Anety Sołtysiak i Lucyny Pawłowskiej przygotowali Happening "Międzynarodowy Dzień Pisarzy i Poetów". W piątek 23 marca uczniowie Naszej Szkoły przeżyli ogromny szok. Dolny korytarz zamienił się w Galerię Twórców. W pięknym anturażu przygotowano wystawę książek wybitnych twórców literatury rodzimej i światowej. Nastrojowy kącik pisarski, cieszący się ogromnym zainteresowanie był nieustannie oblegany przez odwiedzających. Stare krzesło, lampa, biurko, imbryk z filiżanką tworzyły swoisty klimat, pozwalający cofnąć się w czasie. Powodzeniem cieszyła się XIX wieczna maszyna do pisania, śmiałkowie próbowali wykorzystywać swoje umiejętności klawiaturowe, jednak pisanie na maszynie okazało się o wiele trudniejsze. Wszelkich wskazówek dotyczących pisania udzielała osobiście Eliza Orzeszkowa, w którą wcieliła się Wiktoria Szajder. Zdumienie i zachwyt wzbudzały także postacie literackie wykreowane przez uczniów - Wiedźmin Oskar Jamioł, Izabela Łęcka Patrycja Piech, Dorotka z krainy Oz Julia Rokosiewicz, rycerz króla Artura - Lancelot Hubert Masternak, Roszpunka Klaudia Cirka Rodion Raskolnikow Damian Janus, "Zośka" Karolina Zielonka. Uczniowie, wcielający się w bohaterów literackich, zadbali o każdy szczegół: miecz, zbroja, broszka, stylowa parasolka damy, mundur itp. Dzięki profesjonalizmowi wzbudzili ogromne zainteresowanie swoich kolegów, koleżanek oraz nauczycieli. Nie mniej profesjonalnie zachowali się uczniowie czuwający nad scenografią, czyli Mikołaj Rokosiewicz, Maksymilian Sawicki oraz Karolina Skalna ? uczniowie klasy 3C SP1. Liczne komentarze i ciepłe słowa pozwalają nam stwierdzić, iż imprezę w wykonaniu uczniów LO i SP1 można uznać za udaną.


   
REKORDOWE MISTRZOSTWA!!!

W dniu 22 marca 2018r w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie odbyły się XII Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa. W tym roku udział w turnieju wzięło 117 szachistów, co stanowi rekord w stosunku do rozgrywek z wcześniejszych lat.
Już o 8:00 przybyli pierwsi uczestnicy. O godzinie 9:00 gości, zawodników i ich opiekunów przywitała dyrektor szkoły Monika Dźwigaj. Mistrzostwa otworzył Burmistrz Przemkowa - Jerzy Szczupak.
Sędziom głównym turnieju był pan Artur Adamek.


Ksawery Tartakower jeden z wybitnych polsko-francuskich szachistów XX wieku mówił "Zawsze istnieje właściwe posunięcie. Trzeba je tylko znaleźć."
Właśnie takich, przemyślanych i trafnych posunięć na szachownicy wszystkim uczestnikom turnieju życzyła pani dyrektor.W grupie A (uczniowie do klasy III SP) zwyciężył z kompletem punktów Michał Grzebieniowski z SP nr 2 w Głogowie. Drugie miejsce zajęła Jagoda Szczepańska z SP Krzeczyn Wielki, zaś na trzecim miejscu uplasował się Filip Biedrzycki z SP nr 3 w Polkowicach. W grupie B (klasy IV-VI SP) zwycięzcą został ? również z kompletem punktów ? uczeń SP w Chocianowie Bartłomiej Róg. Na drugim miejscu był Oskar Perek z SP nr 8 w Świdnicy. Trzecie miejsce zajął Michał Suchecki z SP Wiechlice. W grupie C (klasy 7 SP i gimnazjum) wygrał uczeń SP w Przecławiu Mariusz Weryszko, drugie miejsce zajął Michał Gliszczyński, zaś trzecie ? Kacper Werner. Obaj są uczniami SP nr 3 w Polkowicach. W najstarszej grupie D (OPEN) zwycięzcą został uczeń przemkowskiego Liceum Ogólnokształcącego Szymon Dryja. Drugie miejsce zajął pan Mariusz Weryszko z UKS ?Szach-Mat Przemków?. Trzecie miejsce przypadło panu Stanisławowi Barańskiemu, również zawodnikowi UKS ?Szach-Mat Przemków?. Najmłodszemu zawodnikowi Mistrzostw wręczono puchar. Okazał się nim uczeń SP Aslan Głogów Kajo Lopo da Silva.


Dyrekcja Zespołu Szkół w Przemkowie składa serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Jerzemu Szczupakowi za objęcie patronatem kolejnej imprezy szachowej na ternie naszego miasta. Dziękuję również prezesowi klubu UKS "Szach-Mat Przemków" Panu Józefowi Tyrawskiemu i Panu Dariuszowi Dźwigajowi za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Dziękuję uczniom LO i Gimnazjum w Przemkowie za pomoc w przeprowadzeniu turnieju.

Zapraszamy za rok!

   
WIOSNA'2018

Uczniowie Zespołu Szkół im. Ireny Sendler bardzo aktywnie świętowali Pierwszy Dzień Wiosny wraz z uczniami klas 7 i gimnazjalnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie.
Rano odbył się Turniej Piłki Halowej, zainicjowany i zorganizowany przez ucznia klasy II Liceum Ogólnokształcącego Oskara Jamioł. Turniej wygrała drużyna Gwardia LO, drugie miejsce zajęli piłkarze Wieśki, a trzecie ? Wilki.
Po trzeciej lekcji przeprowadzono Terenową Grę WIOSNA?2018. Po omówieniu zasad gry, odbyło się losowanie startowe numerów stacji z zadaniami. A było ich 10. Patrole klasowe miały do wykonania:
1. Narysować portret klasy
2. Rzucać samolocikiem do celu (5 szans)
3. Ułożyć krzyżówkę z hasłem PRZEMKÓW
4. Wykonać wianek
5. Wykonać układ synchroniczny taneczny całej klasy
6. Wykonać wiosenną fryzurę
7. Rzucać szyszkami(5 sztuk) do kosza
8. Ułożyć fraszkę o wiośnie
9. Z liter PRZEDWIOŚNIE ułożyć jak najwięcej słów
10. Ubrać klasową MARZANNĘ
Każde zadanie było oceniane przez opiekuna stacji. Byli to nauczyciele oraz uczniowie klas II LO i III LO. Na sali gimnastycznej sędziowie w osobach pań Doroty Szpak i Renaty Podgórskiej ocenili ostatnią konkurencję: Marzannę Klasową. Było to urocze zakończenie gry, galę prowadził pan Adam Rusynko. Po zliczeniu wszystkich punktów za wykonane zadania sędziowie ustalili kolejność. I tak:
pierwsze miejsce zajęła klasa III a gimnazjum,
drugie wspólnie ? I LO i II LO oraz
trzecie miejsce klasa III c gimnazjum.

Opiekunka SU, Irena Orłowska
Autorka Gry Terenowej
P.S. Pięknie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia zabawy.


   
SUKCES W POWIATOWYM TURNIEJU POŻARNICZYM

W dniu 21.03.2018r. w Szkole Podstawowej w Chocianowie odbyły się eliminacje szczebla Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, pt: ,,Młodzież Zapobiega Pożarom".
Turniej miał na celu propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa medycznego wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie reprezentujący szkoły podstawowe, Gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne musieli wykazać się wiedzą interdyscyplinarną, od znajomości technik ratowniczo-gaśniczych aż po umiejętności rozpoznawanie elementów umundurowania strażaków.
Taką wiedzą wykazały się uczennice, które reprezentowały Zespół Szkół im Ireny Sendler w Przemkowie, tj: Karolina Smolarczyk z klasy 3LO oraz Klaudia Cirka z klasy 2 LO, które do udziału w turnieju przygotowała p. Magdalena Żuchowska-Jakubowska, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa oraz wychowania fizycznego.
Po przeprowadzeniu części pisemnej oraz serii dodatkowych pytań ustnych komisja wyłoniła zwycięzców turnieju w kategorii szkół średnich:
I miejsce- Karoilna Smolarczyk- tym samym uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
III miejsce- Klaudia Cirka
Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdy laureat otrzymał pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Karolina Smolarczyk wraz ze swoim opiekunem pojedzie ponownie jako reprezentantka gminy Przemków na Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się 24.04.2018r. we Wrocławiu.

GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!


   
PARAFIALNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI


W dniach 16-17 marca 2018 w Przemkowie odbyła się Parafialna Zbiórka Żywności, którą przeprowadzili Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Przemkowie i Zespół Caritas Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Przemkowie. Przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego zebraliśmy 317 kg żywności i 1748,27 zł. Pomoc trafiła już do 38 rodzin. W akcji wzięli udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego: Aleksandra Piotrowska, Patryk Skrobak, Adrianna Jagielska, Michał Mazur, Martyna Hubica, Klaudia Cirka, Patrycja Piech, Damian Janus, Karolina Zielonka, Szymon Dryja, a także Gimnazjum: Gabriela Gabryś, Oliwia Skraba, Adam Wiązek, Zuzanna Kwiatkowska, Aleksandra Skrok, pod opieką katechety ks. Michała Płończaka.


   
WIZYTA W LIGUM

6 marca grupa gimnazjalistów z klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemkowie pod opieką pani Moniki Dźwigaj dyrektora Zespołu Szkół w Przemkowie, pani Małgorzaty Basałyga z przemkowskiego OHP i pana Dariusza Dźwigaja, udała się z wizytą do firmy Ligum POL Sp. z o.o. w Głogowie. W skład Grupy LIGUM wchodzą zakłady: z Czech, ze Słowacji, z Ukrainy, z Rosji, z Niemiec, z Anglii, z Hiszpanii oraz zakład w USA - LIGUM Chicago, obejmujące swym zasięgiem rynki Europy, Azji i Ameryki. LIGUM należy do koncernu Westland, światowego lidera w produkcji walców offsetowych na pierwsze wyposażenie (OEM) dla producentów maszyn oraz dla klientów indywidualnych. LIGUM oferuje walce offsetowe w systemie podmiany gotowych do druku, produkcję tulei fleksodrukowych (sleeves) oraz usługę gumowania walców dla różnych gałęzi przemysłu z wykorzystaniem okładzin gumowych, silikonowych i poliuretanowych. Dla przemysłu drzewnego oferuje rewolucyjny system wymiany powłoki gumowej EOS sleeves zastępujący tradycyjną regenerację powierzchni gumowej.
Na początku powitał nas pan Piotr Walkowiak, Prezes Zarządu oraz pani Sylwia Kieruńczyk, Specjalista ds. Personalnych. Pan Prezes serdecznie powitał przybyłych i krótko przedstawił firmę. Następnie jeden z pracowników przedstawił historię Ligum, jej rozwój oraz stan obecny. W zaprezentowanej projekcji pokazano zakres działalności firmy oraz wykorzystywane technologie.


Po prezentacji uczniowie mieli okazję zobaczyć wszystkie działy produkcji. Naszymi przewodnikami byli pracownicy Ligum, którzy fachowo i przystępnie przedstawili każdy etap produkcji. Poznaliśmy procesy technologiczne, nowoczesne maszyny, stanowiska pracy, magazyny. Zobaczyliśmy m.in. produkcję walców offsetowych, tulei fleksodrukowych. Dowiedzieliśmy się, w jakich gałęziach gospodarki, znajdują zastosowanie produkowane tutaj walce. Na koniec pani dyrektor Monika Dźwigaj i pan prezes Piotr Walkowiak podpisali umowę patronacką. Firma Ligum POL Sp. z o.o. w Głogowie obejmuje patronatem grupę uczniów klasy pierwszej Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie, uczących się w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Powyższa umowa umożliwi uczniom odbycie praktycznej nauki zawodu w firmie Ligum w Głogowie, zdobycie dodatkowych uprawnień, a w przyszłości zatrudnienie dla najlepszych.
Dzięki tej wizycie uczniowie poszerzyli swoją wiedzę o lokalnym rynku pracy, poznali możliwości wykorzystania umiejętności zawodu operator obrabiarek skrawających, dowiedzieli się o zasadach rekrutacji w firmie produkcyjnej. Była to bardzo ciekawa wycieczka zawodoznawcza.
   
ZIMOWY TURNIEJ VI GRAND PRIX

W poniedziałek 26 lutego odbył się przedostatni turniej VI Grand Prix w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Zimowy Turniej (prawdziwie zimowy, patrząc na minusowe temperatury) zgromadził w Zespole Szkół trzydziestu uczestników w dwóch grupach. Sędzią głównym turnieju był uczeń klasy drugiej przemkowskiego Liceum Ogólnokształcącego - Szymon Dryja. W Zimowym Turnieju wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemkowie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Przemkowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Wysokiej oraz Liceum Ogólnokształcącego w Przemkowie. Najmłodsi rywalizowali w Grupie A, zaś "starsi" (V-VII SP, gimnazjum, LO) w Grupie B. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 10 minut na zawodnika. Cały Turniej przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze oraz w duchu fair play. W Grupie A pierwsze miejsce ponownie zajął uczeń SP nr 2 Aleksander Mydłowski. Drugie miejsce przypadło uczniowi PSP w Wysokiej Alanowi Wójcik. Trzecie miejsce zajął uczeń SP nr 1 Jacek Chrzanowski. W tej grupie rywalizowało 12 młodych szachistów. W Grupie B pierwsze miejsce zajął uczeń SP nr 1 Adrian Tarawski, drugie uczeń SP nr 2 Krzysztof Mydłowski, trzecie miejsce uczeń SP nr 1 Michał Dźwigaj, czwarte gimnazjalista Bartłomiej Przybylski, piąte uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Przemkowie Patrycja Piech. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji i osiągnięć! Zapraszamy na ostatni turniej finałowy, który odbędzie się 26 marca w poniedziałek.


   
Film z Jasełek 2017Zapraszamy do obejrzenia filmu z przedstawienia jasełkowego w 2017r.
   
"DZIECI IRENY" W POK

Tydzień po uroczystości 22.02.2018 spektakl ?Dzieci Ireny? został powtórzony w POK. Wśród publiczności gościliśmy pana burmistrza Jerzego Szczupaka wraz małżonką, słuchaczy Przemkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, nauczycieli z Głogowa i Przemkowa, rodziców uczniów oraz zainteresowanych mieszkańców naszego miasta... Nie obyło się bez łez, wzruszeń i chwil refleksji nad trudnym losem dzieci podczas wojny? Aktorzy zostali nagrodzeni zasłużonymi oklaskami za pracę włożoną w grane postaci...


   
DZIEŃ PATRONA

15 lutego 1910 roku w Warszawie urodziła się Irena Krzyżanowska, znana całemu światu jako Irena Sendler, dzielna Polka, która wraz ze swoimi współpracownikami uratowała około 2500 dzieci z getta w Warszawie. 24 listopada 2011 roku Zespół Szkół w Przemkowie otrzymał imię Ireny Sendler. W czwartek 15 lutego 2018 roku w całej Polsce obchodzono 108 rocznicę urodzin pani Ireny. Zespół Szkół w Przemkowie uczcił tę rocznicę Dniem Patrona. ?Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat? ? te słowa z Talmudu pokazują wielkość czynów Naszej Patronki. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru Zespołu Szkół i odśpiewania Hymnu Polski. Nikola Sikorska, uczennica klasy drugiej przemkowskiego Liceum Ogólnokształcącego, wierszem Agaty Barańskiej ?Drogiej Pani Irenie. O niej. Dla Niej? wprowadziła nas w nastrój uroczystości.


Następnie pani Dyrektor Monika Dźwigaj powitała przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz Michał Płończak, który przybył w imieniu proboszcza Parafii pw. WNMP w Przemkowie ,księdza kanonika Krzysztofa Mrukowicza, pani Poseł Rzeczpospolitej Polskiej Ewa Szymańska, pani Grażyna Majchrzak w imieniu pani Senator Rzeczpospolitej Polskiej Doroty Czudowskiej, w imieniu pana Burmistrza Przemkowa Jerzego Szczupaka, pani Kamila Tutko i pani Joanna Stembalska, pan Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemkowie Janusz Matuszak, pani Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku Anna Krzeszowska, pan Przewodniczący Rady Rodziców Teodor Jagielski oraz dyrektorzy przemkowskich szkół i instytucji. W swoim przemówieniu pani Dyrektor przypomniała słowa Ireny Sendler: ?Chciałabym, aby zachowała się pamięć o wielu szlachetnych ludziach, którzy narażając własne życie, ratowali żydowskich braci, a których imion nikt nie pamięta?. Rok 2018 został ogłoszony przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej rokiem Ireny Sendler. Pani poseł Ewa Szymańska odczytała uchwałę Sejmu RP, którą przekazała uroczyście na ręce pani dyrektor. Część artystyczną rozpoczęliśmy od wysłuchania ulubionej piosenki pani Ireny ?Czy ty wiesz moja mała? Andrzeja Boguckiego w aranżacji pana Adama Rusynko (nauczyciela Zespołu Szkół) oraz pana Pawła Krawczonka. Piosenka wykonana brawurowo (Paweł Krawczonek-saksofon oraz Adam Rusynko-charyzmatyczny wokal i gitara) została nagrodzona gromkimi brawami. Następnie przybliżona została postać Naszej Patronki w krótkim filmie. ?Żadne słowa nie są w stanie odzwierciedlić ogromu odwagi, poświęcenia i miłości do drugiego człowieka, którymi kierowała się Irena Sendler? ? tak film podsumowali prowadzący uroczystość uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, Aleksandra Piotrowska i Patryk Skrobak.
Kolejnym punktem naszego święta była sentymentalna podróż w przeszłość. Zgromadzeni goście i uczniowie obejrzeli film z Uroczystości Nadania Zespołowi Szkół imienia Ireny Sendler w dniu 24 listopada 2011 roku. Łza się zakręciła w oku - piękne wspomnienie tego najważniejszego dnia z życia naszej szkoły?


Wybranie Ireny Sendler na Patronkę Zespołu Szkół zaowocowało wieloma wydarzeniami, które zostały przedstawione przez panią dyrektor Monikę Dźwigaj i ucznia klasy drugiej LO Szymona Dryję. Po prezentacji pani poseł Ewa Szymańska, pani Grażyna Majchrzak i pani dyrektor Monika Dźwigaj w imieniu pani senator Doroty Czudowskiej wręczyły dyplomy i nagrody laureatom Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Irenie Sendler pod patronatem pani senator Doroty Czudowskiej. Pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie zajęła Wiktoria Sitarek, ucz. klasy 2 gimnazjum, drugie miejsce zajął ucz. klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemkowie ? Michał Dźwigaj, trzecie miejsce zajęła ucz. naszego Liceum Ogólnokształcącego - Patrycja Piech. Różnice pomiędzy pierwszym, drugim a trzecim miejscem wynosiły po pół punktu! Specjalną nagrodę otrzymał najmłodszy uczestnik konkursu, Adrian Lewsza z klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemkowie. Organizatorkami konkursu były: Iwona Łopacińska-Skraba, Aneta Sołtysiak i Monika Dźwigaj.


Po wręczeniu nagród obejrzeliśmy przedstawienie ?Dzieci Ireny? w reżyserii pani Danuty Nowakowskiej. ?Dzieci Ireny? przedstawiają Naszą Patronkę w czasie okupacji, jej chęć ratowania każdego żydowskiego dziecka i rozterki ich rodziców. Przybliżają nam współpracowników, którzy pomagali Irenie Sendler. Pokazują miłość, poświęcenie, pokorę i tolerancję zwykłych ludzi... Świat bezbronnego dziecka w zderzeniu z brutalnością okupacji, jednak, przede wszystkim, pokazują dramat tamtych wojennych dni, kiedy za pomoc Żydom groziła śmierć, a mimo to, wielu Polaków ? tych zapomnianych i tych znanych ? pomagało i ratowało swoich żydowskich braci.
W przedstawieniu zagrali uczniowie Zespołu Szkół w Przemkowie oraz z klasy 3a gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemkowie: Gabriela Gabryś (Irena Sendler), Patrycja Piech (Janina Krzyżanowska-matka Ireny), Piotr Sołtysik (Stefan Zgrzembski-przyjaciel Ireny) Klaudia Kurkowska (matka żydowskiego dziecka), Oliwia Skraba (Miriam, siostrzyczka zmarłego braciszka, dziecko-teraz... Anielka), Ewelina Nebelska (Rachela, nieznajoma kobieta), Natalia Habura (mała Helenka), Joanna Mackiewicz (nieznajoma kobieta), Michał Mazur (nieznajomy), Klaudia Omietańska (nieznajoma), Klaudia Kondzioła (sufler), Damian Janus (muzyka).


Na koniec spotkania podziękowania na ręce pani dyrektor Zespołu Szkół złożył pan Janusz Matuszak oraz pani prezes Anna Krzeszowska. Potem były wspólne zdjęcia, ciepłe słowa i wspomnienia?


   
DRUGIE MIEJSCE SZCZYPIORNISTÓW

We wtorek 13 lutego w Zespole Szkół Chocianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Polkowickiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Dolnośląskiej Licealiady. Zespół Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie był reprezentowany przez drużynę w składzie: Oskar Jamioł, Szymon Dryja, Patryk Kraska, Maciej Bakalarczyk, Błażej Włodarczyk, Marcin Zielonka, Patryk Skrobak i Dominik Wójtowicz (bramkarz). Opiekunem drużyny był pan Adam Rusynko. Przemkowski Zespół Szkół rywalizował z drużynami z Zespołu Szkół z Chocianowa i Zespołu Szkół z Polkowic. W ubiegłym roku zajęliśmy III miejsce. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami zostali uczniowie z Chocianowa. Nasza drużyna zajęła II miejsce po zwycięstwie nad Zespołem Szkół z Polkowic. Gratulujemy!!!


   
Strona 9 z 72 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 14
Najnowszy Użytkownik: z_promocji